Otimsan

Yemek sepeti  • Yemek sepeti tabela
  • Yemek sepeti tabela
  • 2FE58FE9-44B3-4FB2-951F-F2356D836C85
  • Yemek sepeti çatı tabela
  • Yemek sepeti

Yemek sepeti

Yemek sepeti

Işıklı çatı tabelası

Yemek sepeti park yeni ofis binası

Tabela ve İç yönlendirme projesi  erginoğlu çalışlar ecarch tarafından tasarlanmış, yerleştirilmiş ve proje paketi haline getirilmiştir.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre gerekirse kısa süre içerisinde kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Sizde şirketiniz için benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Yemek sepeti

İstanbul Levent’te yer alan 9.000 m5 lik ofis projesinde, toplantı salonları, açık kapalı ofisler, oyun ve rahatlama alanlarından oluşmaktadır.

Yemek sepeti

Yemek sepeti iç yönlendirme ve tabela tasarımları

Yemek sepeti tabela ve yönlendirme tasarımları

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan ise tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin içiçe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamalar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerindeki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.
Yönlendirme tasarım yaklaşımımız insanları, yerleri ve hareketi birbirine bağlar.  Doğru mesajı doğru zamanda kullanıcı odaklı gösteririz.

Çevresel Grafik Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım wayfinding

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları