Otimsan

Anex Tour Antalya  • 89_big
  • Anex tour Antalya
  • Anex Tour Antalya
  • Anex tour Antalya
  • Anex tour Antalya
  • Anex tour Antalya
  • Anex tour Antalya

Anex Tour Antalya

Anex Tour Antalya

Tabela, İç ve dış yönlendirme projesi Otimsan tarafından tasarlanmış, yerleştirilmiş ve proje paketi haline getirilmiştir.

Anex Tour, bir tur operatörü şirketidir. Tatil ve seyahat endüstrisinde faaliyet gösteren Anex Tour, tatil paketleri ve tur organizasyonları sunan bir şirkettir. Şirket, müşterilere otel rezervasyonları, uçak bileti düzenlemeleri, transfer hizmetleri, tur paketleri ve diğer seyahat hizmetleri sunar.

Genellikle tatil beldeleri ve popüler turistik destinasyonlara yönelik tatil paketleri sunar. Bu paketler, konaklama, ulaşım, yeme-içme, aktiviteler ve diğer seyahat ihtiyaçlarını içerebilir. Ayrıca uçak bileti satışı da yapar ve müşterilere uygun fiyatlarla seyahat imkanı sağlar.

Şirket, müşteri memnuniyetine önem verir ve tatil sürecinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır. Anex Tour, tatilcilerin seyahatlerini planlama ve rezervasyon işlemlerinde destek sağlamak için geniş bir acente ağına sahiptir.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kısa süre içerisinde kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Sizde şirketiniz için benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Antalya’da yeni ofislerine geçen Anex Tour, ofis projesinde açık ofisler, kütüphane, toplantı salonları, Restaurant, sergi ve dinlenme alanlarından oluşmaktadır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları