Otimsan

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

POZİSYONLAR

PS1 – Show Room Sorumlusu:

Showroom’da (Kağıthane’de) görev yapacak müşteri karşılama ve ağırlama, telefonlara cevap verme, randevuları düzenleme, teklif hazırlama ve fatura kesme işlerini gerçekleştirecek ofis programlarını kullanabilen üniversite mezunu kadın/erkek eleman.

PS2 – İnternet Sorumlusu:

Toptan ve proje bazında teklif usulü ile işleyen internet sitemiz için B2C yada B2B işinde uzmanlaşmış deneyimli üniversite mezunu eleman. İngilizce bilmesi ve Shopify, Etsy, E-bay, Alibaba gibi siteler ile iş deneyimi tecrübeli olmalıdır.

PS3 – Proje Sorumlusu:

Mimarlık, iç mimarlık yada tasarım eğitimi almış, ingilizce bilen, proje okuyabilen 2D ve 3D çizim programlarını kullanabilen sunum yapma, problem çözme ve müşteri ilişkileri kabiliyeti olan sorumluluk sahibi eleman.

IL1 – Metal imalat bölümüne deneyimsiz:

Reklam ve metal mobilya sektöründe işler yapan metal atölyemiz için tercihen meslek lisesi mezunu yetiştirilmek üzere deneyimsiz çırak yada işçi.

IL2 – Plexi imalat bölümüne deneyimsiz:

Reklam ve tasarım değeri olan ürünlerin imalatını yapan plexi atölyemiz için cnc ve jaser makinalarında yetiştirilmek üzere tercihen meslek lisesi mezunu işçi veya çırak.

IL3 – Montaj bölümünde deneyimsiz:

Montaj atölyesinde tam ve yarı zamanlı kadın/erkek işçi.

PS: Pazarlama ve Satış Departmanı

IL: İmalat ve Lojistik Departmanı

Çalışma saatleri:

Pazartesi/Cuma günleri sabah 8:30 akşam 19:00

Cumartesi günleri tatil ancak 3 hafta da 1 cumartesi dönüşümlü olarak show room nöbeti ve eğitim vardır

Öğle yemekleri vardır.

Servis yoktur.

Yukarıdaki görevlere kendini yeterli gören arkadaşlar fotoğraflı cv lerini başvuru kodları ile birlikte info@otimsan.com a yollayabilirler.

Başvuru Formu


Güvenlik Kodu   6 + 8 =

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları