Otimsan

Yazı Yazılabilinir Ayaklı Pano  • Yazı Yazılabilinir Ayaklı Pano
  • IMG_4422

Yazı Yazılabilinir Ayaklı Pano

Yazı Yazılabilinir Ayaklı Pano

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Işıksız bir tabeladır. Kare şeklindedir.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Özellikle restoran, kafe, okul, ofis gibi yerlerde kullanılan ve mesajların, menülerin, duyuruların yazılabildiği dekoratif panolardır.

Bu panolar genellikle ahşap veya metal bir çerçeve içerisine yerleştirilmiş siyah bir yüzeyden oluşur. Bu yüzey, tebeşirin rahatlıkla yazılabilmesi için mat bir yapıya sahiptir.

Tebeşir ile yazılan mesajlar kolayca silinebilir ve yeniden yazılabilir, bu nedenle panoların kullanımı son derece pratiktir. Ayrıca, tebeşirlerin farklı renkleri kullanılarak yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlar oluşturulabilir.

Ayaklı tebeşir panoların boyutları ve tasarımları farklılık gösterebilir. Bazıları tek taraflı, bazıları ise çift taraflı olabilir. Ayrıca, bazı modellerde çerçeve ayakları ayarlanabilir ve yükseklikleri değiştirilebilir.

Tebeşir ile yazı yazılabilen ayaklı panolar, görsel olarak ilgi çekici oldukları için işletmelerin dikkat çekmesine yardımcı olabilirler. Ayrıca, müşterilere mesajların güncel ve yenilikçi olması konusunda da esneklik sağlarlar.

Şık, modern, bakımlı tabelalar profesyonel bir hava verir ve farklı renkler, yazı tipleri ve yazı stilleri içeren tasarım konseptleri, işletmelere marka kişiliklerini sergileme ve insanlara içeride ne olduğu hakkında daha fazla bilgi verme şansı verir. Amaç, alışveriş yapanları veya çalışanları öğle yemeği molası vererek riske atmaya ve ön kapıdan girmeyi seçmeye teşvik etmektir.
Yapıları ve estetikleri basit olmasına rağmen ürünler, yalnızca işlevsellikleri açısından değil, aynı zamanda alışveriş yapanlara, müşterilere, yoldan geçenlere ve çalışanlara ilham verme yetenekleri açısından da önemli bir role sahip. Duvara asılan bir tahta kadar basit bir şey, minimalist bir ortamda büyük fark yaratabilir.
Tabelalar, insanların mağazalarının içinde veya dışında bulunan bir şeyden daha fazlası olduğuna inanıyoruz.
Tabela bir duygu yaratır. İyi bir işaret mekanınızı doğru şekilde tanıtacaktır. Çünkü hepimiz ilk izlenimin önemli olduğunu biliyoruz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Tabela, cephe yazısı, çatı tabelası, Çevresel grafik Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

Anahtar kelimeler: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım. Bayrak Tabela.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları