Otimsan

Tango Kule Residence Maltepe  • tango kule

Tango Kule Residence Maltepe

Tango Kule Residence Maltepe

Tango Kule, DAP yapı projesidir.

Tango Kule Residence, Türkiye’nin İstanbul şehrinde yer alan bir konut projesidir. Maltepe ilçesinde bulunan Tango Kule Residence, modern ve lüks bir yaşam tarzı sunan bir konut kompleksidir.

Yüksek katlı bir kule veya kulelerden oluşur ve çeşitli daire tiplerine sahiptir. Projenin tasarımı ve özellikleri, yaşam alanlarının konforunu ve estetiğini ön plana çıkarmayı hedefleyebilir. Ayrıca, sosyal olanaklar ve hizmetler gibi ekstra imkanlar da sunulabilir, bunlar arasında spor salonları, yüzme havuzları, otopark, güvenlik hizmetleri ve resepsiyon hizmetleri gibi olanaklar yer alabilir.

Tango Kule Residence, Maltepe’nin merkezi bir konumunda bulunabilir ve yakın çevresinde alışveriş merkezleri, restoranlar, parklar ve diğer sosyal ve ticari alanlara kolay erişim imkanı sunabilir. Ayrıca, toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile İstanbul’un diğer bölgelerine ulaşım kolaylığı sağlayabilir.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre 7 – 15 gün içerisinde kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Sizde residence yada apartmanınız için böyle bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Yönlendirme tasarım projeleri, bir alanın veya yapının içinde veya dışında insanların dolaşımını kolaylaştırmak ve yönlendirmek için tasarlanan görsel ve fiziksel öğeleri içeren projelerdir. Bu tasarımlar, insanların bir yerden diğerine geçerken yönlerini bulmalarını sağlamak, belirli noktalara veya hedeflere ulaşmalarını kolaylaştırmak ve genel olarak kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla kullanılır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Otel yönlendirmeleri bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bir tabelanın malzeme kalitesi kadar, tipografik nitelikleri de önemlidir. Her yazı karakterinin farklı bir hissi vardır.

 

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları