Otimsan

Seba Flats  • Seba flats tabela yönlendirme tasarımı
  • Seba flats

Seba Flats

Seba Flats

Seba flats İç ve dış Yönlendirme tasarımı

Cendere de bulunan İçerisinde 76 daire ve çeşitli tesisler bulunan Seba flats ın Tabela ve yönlendirme tasarımları Otimsan tarafından yapılmıştır.

Basit, kullanıcı dostu ve çekici yönlendirme ve yol bulma tabelaları sunmayı taahhüt ediyoruz. Etkililik ve güzellik el ele gitmelidir.

İşimiz süreçleri basitleştirmek ve bilgileri açıkça sunmaktır, böylece işaretlerimiz ve yönlendirmeler müşterilerinizin deneyimini geliştirecektir.

Bu ilgi çekici ve canlı yeni yapıya sorunsuz bir şekilde uyan bir yol bulma sistemi tasarlamak yola çıktık.  İstanbul’un kalbinde yer alan yapı, 2 blokta sekiz kata yayılmıştır ve 76 daire yanı sıra spa, havuz  ve bir çatı terasına sahiptir.  Özel günler için mevcut olan geniş ve esnek bir sosyal alanı sunmanın yanı sıra, görüşmeler, müzik etkinlikleri ve diğer sosyal toplantıların yapıldığı alana sahiptir.

Bu konut binasının mimari çizgilerine uygun, yenilikçi bir yaklaşım sunan, çağdaş yönlendirme ve yol bulma tabelaları tasarlamayı hedefledik.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin içiçe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Otimsan olarak Basit, kullanıcı dostu ve çekici yönlendirme ve yol bulma tabelaları sunmayı taahhüt ediyoruz. Etkililik ve güzellik el ele gitmelidir. Yapı ile aynı dili konuşmalıdır.

İşimiz süreçleri basitleştirmek ve bilgileri açıkça sunmaktır, böylece işaretlerimiz ve yönlendirmeler müşterilerinizin deneyimini geliştirecektir.

Yönlendirme tasarımı, Yön Bulma, İşaretler, tabela, uyarı işaretleri, tabela tasarımı, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım, yolbulma, wayfinding, sign, signage, Çevresel Grafik Tasarım…

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları