Otimsan

Siyah Piktogram WC İşareti  • Siyah Piktogram WC İşareti
  • WhatsApp Image 2023-04-06 at 21.23.24
  • WhatsApp Image 2023-04-06 at 21.23.21
  • WhatsApp Image 2023-04-06 at 21.23.23 (1)

Siyah Piktogram WC İşareti

Siyah Piktogram WC İşareti

Bu ürün Otimsan tarafından özel olarak yapılmıştır.

Özel sipariş ile yazı değişikliği yapabiliriz.

Siyah Piktogram WC İşareti, birçok ülkede kullanılan standart bir sembol olup, tuvaletlerin veya WC’lerin yerini belirlemek için kullanılır. Bu sembol, beyaz bir adam ve kadın figürünü tasvir eder.

Bu sembol, Birleşmiş Milletler’in 1974 yılında kabul ettiği ve uluslararası standart haline gelen ISO 7001 standardı tarafından tanımlanmıştır.

Bu sembolün kullanımı, kamusal alanlarda ve özellikle toplu taşıma araçları, havaalanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar ve diğer birçok yerde yaygın olarak kullanılır. Bu sembol, herhangi bir dili bilmeyen insanların bile tuvaletlerin yerini kolayca bulmasını sağlar ve dolayısıyla genellikle kültürel farklılıklardan bağımsız olarak anlaşılabilir bir semboldür.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

: Çevresel Grafık Tasarım, Lazer Kesim Anahtarlık, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Ahşap Malzeme, Grafik Tasarım, İç Mimari ve Tasarım.

: Çevresel Grafık Tasarım, Lazer Kesim Anahtarlık, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Ahşap Malzeme, Grafik Tasarım, İç Mimari ve Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları