Otimsan

Siyah Beyaz Rezerve Yazısı  • Siyah Beyaz Rezerve Yazısı
  • PHOTO-2022-03-12-22-51-31 4
  • PHOTO-2022-03-12-22-51-31 3
  • PHOTO-2022-03-12-22-51-31 2

Siyah Beyaz Rezerve Yazısı

Siyah Beyaz Rezerve Yazısı

50 adet şeklide satılmaktadır.

Siyah Beyaz Rezerve Yazısı, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir. Metal malzemeden tasarlayarak ürettiğimiz masa rezerve yazılarımızı inceleyin. Seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, bu rezerve yazısı sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. Cafe ve restoran logosu pirinç üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak tercih edebiliriniz. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

Numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Ters “V” şeklindedir. Masa üzerinde görünür  şekilde durmasını sağlanmıştır.

Siyah Beyaz Rezerve Yazısını farklı şekillerde de kullanabilirsiniz…

Sadece masa üzerinde değil aynı zamanda açık büfelerde de kullanabilirsiniz. Böylece basit manada bir masa numarası kullanmak yerine çok prestijli bu masa numarası yazılarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir.

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

1800.00 TL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları