Otimsan

Sandwich Stands  • Sandwich Stands
  • 992c042b-eef1-48da-946a-e477a8257710
  • 88543c6a-8319-4aa3-a64f-678e23d286fb
  • 8b88e9b3-05a7-482e-9260-0be636827574
  • b59bcf5b-ad0f-4318-ba5a-4e921bd4c563

Sandwich Stands

Sandwich Stands

Tabela üretimi Otimsan tarafından yapılmış, yerleştirilmiştir. Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

 

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Dahası önceki deneyimlerinin bireysel tecrübelerine ve kendi kişisel, duygusal yeteneklerine sahiptir.  Ek olarak, karmaşık ortamları ilk kez kullananların sinirlilik veya kaygılarını unutmamak gerekir. Kullanıcıların çevreye duyarlı olma ve çevrede hareket etme ve istenen hedeflere ulaşma becerilerinde farklılıklar vardır.

İyi bir yönlendirme, yeni bir kullanıcı yabancı bir ortama her girdiğinde ortaya çıkan gereksinimlerine yanıt verir, yolculuğun başlangıcından, istenen hedefe başarılı bir şekilde ulaşma yolunda rehberlik sunar.

Ürünün özellikleri:

Hem iç mekan (kapalı alan) hemde dış mekan (açık alan) için kullanıma uygundur

Korumalı akrilik (darbelere çizilmelere karşı özel üretilen yapısıyla bilinen camdan daha dayanıklı olmasıyla ürünün uzun yıllar sorunsuz kullanımına olanak sağlar)

Logo uygulama (Yönlendirmenizin tamamen size özel görünmesi sağlar.)

Ayaklı menü panosunu yani Sandwich Stands üretiminde pirinç yada pirinç görünümlü malzemeler kullanılmıştır.

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları