Otimsan

Pirinç Malzeme WC Seti  • Pirinç Malzeme WC Seti
  • IMG_0365
  • IMG_0368
  • IMG_0366
  • IMG_0370
  • IMG_0369

Pirinç Malzeme WC Seti

Pirinç Malzeme WC Seti

Bu ürün, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Bu set, tuvalet, veya lavabo gibi tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan tüm parçaları içerebilir. Pirinç malzeme, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Ayrıca, estetik açıdan da güzel görünür ve kolayca temizlenir.

Otel yönlendirmeleri bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bir tabelanın malzeme kalitesi kadar, tipografik nitelikleri de önemlidir. Her yazı karakterinin farklı bir hissi vardır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

: Çevresel Grafik Tasarım, Pirinç Malzeme WC İşareti.,  Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

: Çevresel Grafik Tasarım, Pirinç Malzeme WC İşareti., Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım Metal WC İşareti.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları