Otimsan

Paslanmaz Çelik Oda Anahtarlığı  • Paslanmaz Çelik Oda Anahtarlığı

Paslanmaz Çelik Oda Anahtarlığı

Paslanmaz Çelik Oda Anahtarlığı

Bu anahtarlığa lazer kesim ile yazı yazabiliriz.

Bu ürün Otimsan tarafından özel olarak yapılmıştır.

Özel sipariş ile yazı değişikliği yapabiliriz.

Bu malzeme, paslanmaya ve çürümeye karşı dirençli olduğu için uzun ömürlüdür ve aynı zamanda çevre dostudur.

Bu tür anahtarlıklar, özellikle bankalar, oteller, hastaneler, hükümet binaları, askeri binalar, arşivler ve benzeri yerlerde kullanılır. Bu yerlerde yüksek güvenlik gerektiği için, anahtar kopyalama işlemleri engellenerek odaya erişimi sadece yetkili kişilere sağlanır.

Paslanmaz çelik oda anahtarlığı, bir anahtar zinciri şeklinde tasarlanabilir ve anahtarlıklar, farklı renklerde ve numaralandırmalarla işaretlenebilir. Bu sayede, her anahtarlığın belirli bir odaya erişim sağlaması ve yetkisiz erişimi engellemesi sağlanır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

: Çevresel Grafık Tasarım, Lazer Kesim Anahtarlık, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Ahşap Malzeme, Grafik Tasarım, İç Mimari ve Tasarım.

: Çevresel Grafık Tasarım, Lazer Kesim Anahtarlık, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Ahşap Malzeme, Grafik Tasarım, İç Mimari ve Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları