Otimsan

Işıklı Ayaklı Menü Panosu  • Işıklı Ayaklı Menü Panosu
  • Screen Shot 2024-04-19 at 20.30.52
  • Screen Shot 2024-04-19 at 20.30.32
  • Screen Shot 2024-04-19 at 20.30.46
  • Screen Shot 2024-04-19 at 20.30.40

Işıklı Ayaklı Menü Panosu

Işıklı Ayaklı Menü Panosu

Ürün, Otimsan tarafından yapılmıştır.

İç mekan (kapalı alan) için uygundur.

Işıklı ayaklı menü panoları, genellikle restoranlar, kafeler, barlar ve oteller gibi işletmelerde kullanılan görsel olarak çekici ve dikkat çekici bir menü sunumu sağlayan aydınlatmalı bir panodur. Bu panolar genellikle iç mekanlarda kullanılır ve genellikle müşterilerin dikkatini çekmek ve menüyü okumalarını teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Işıklı ayaklı menü panoları genellikle şeffaf veya opak malzemelerden yapılır ve içerisine yerleştirilen LED ışıklarla aydınlatılır. Bu panoların arkasına yerleştirilen LED’ler, menünün daha belirgin ve çekici görünmesini sağlar. Ayrıca, LED ışıkların kullanılmasıyla, menünün gece veya düşük ışıklı ortamlarda bile net bir şekilde görünmesi sağlanır.

Bu tür menü panoları, işletmenin imajını yansıtmak için özelleştirilebilir. İşletmenin logosu, renk şeması veya diğer marka unsurları panoya entegre edilebilir. Ayrıca, menü öğeleri ve fiyatları da kolayca değiştirilebilir, böylece işletme sahipleri mevsimsel veya günlük olarak menüyü güncelleyebilir.

Çevresel Grafık Tasarım, Pirinç Malzeme WC İşareti., Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

: Çevresel Grafik Tasarım, Pirinç Malzeme WC İşareti.,  Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

: Çevresel Grafık Tasarım, Pirinç Malzeme WC İşareti., Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım Metal WC İşareti.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları