Otimsan

Hiddenbay Teos  • 88a131ca-54fe-4804-aaaf-f900218261a9_rw_1920
  • Hbt yönlendirme tasarımları
  • Hbt yönlendirme tasarımları
  • Hbt yönlendirme tasarımları
  • Hbt yönlendirme tasarımları
  • Hbt yönlendirme tasarımları
  • Hiddenbay teos

Hiddenbay Teos

Hiddenbay Teos

İzmir, Sığacık’da bulunan içerisinde otel, villalar ve çeşitli tesisler bulunan Hiddenbay Teos’un yönlendirme ve tabela yereştirmesi Otimsan tarafından yapılmıştır.

İzmir’in en sakin ve huzurlu bölgesinde yer alan, Ege’nin mercan mavisi sularıyla benzersiz bitki örtüsünün birleştiği unutulmaz bir deneyim Hiddenbay Teos’da. Şık ve stil tasarımları, çağdaş mimarisi sizi hem büyüleyecek hem de evinizdeki konforu yaşamanızı sağlayacak. Hiddenbay Teos Otel, rafine ve lokal lezzetleri olan gastronomik mutfak ve barlarının yanında kişiselleştirilmiş spa, gym, su sporları ve tenis kortlarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin içiçe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Anahtar kelimeler: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

 

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları