Otimsan

Ayaklı işaret panosu  • Ayaklı işaret panosu
  • Ayaklı işaret panosu
  • Ayaklı işaret panosu

Ayaklı işaret panosu

Ayaklı işaret panosu

Tek ayaklı olarak A4 boyutlarında üretilmiştir. A4 içersine, printerdan çıkış alıp koyacağınız bir kağıtla ister yönlendirme, ister uyarı, ister menü panosu, isterseniz de bir bilgilendirme yazısı yazıp misafirleriniz ile temasa geçebilirsiniz.

Ayaklı işaret panosu özellikle otellerde ve kaliteli restoranlarda tercih edilir.  Müşterinize vereceğiniz gerçekten ihtiyacı olan bir mesajı doğru yerde vermek çok değerlidir. Bu hem iletişiminizin başlangıcını sağlayacak hem de personel ihtiyacınız azalacaktır.

http://www.otimsan.com/hotel/ic-mekan/ayakli-panolar

Doğru yerde kullanacağınız küçük bir A4 pano personel ihtiyacınızı azaltacaktır.

Özellikle otellerde ve kaliteli restoranlarda tercih edilir.  Müşterinize vereceğiniz gerçekten ihtiyacı olan bir mesajı doğru yerde vermek çok değerlidir. Bu hem iletişiminizin başlangıcını sağlayacak hem de personel ihtiyacınız azalacaktır.

Otel yönlendirmeleri bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bir tabelanın malzeme kalitesi kadar, tipografik nitelikleri de önemlidir. Her yazı karakterinin farklı bir hissi vardır.

ayaklı panolar

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları