Otimsan

Yangın Acil Durum Planı  • Yangın Acil Durum Planı
  • IMG_0374
  • IMG_0373
  • IMG_0371

Yangın Acil Durum Planı

Yangın Acil Durum Planı

Joali Hotel için özel olarak Otimsan tarafından üretilmiştir.

İstenirse farklı konseptler için değişik ürünleri sizin için üretebiliyoruz.

Özellikle oteller için üretilmiş içten led aydınlatma acil kaçış işareti üretimimiz de vardır.

Paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz.

Yangın Acil Durum Planı, bir yangının meydana geldiği durumda alınması gereken önlemleri ve yangının söndürülmesi için yapılması gereken işlemleri içeren bir belgedir. Plan, yangının önlenmesi, yangının çabuk fark edilmesi ve söndürülmesi, yangının çıkması durumunda ev sahiplerinin ve işletme sahiplerinin ne yapması gerektiği, yangının çıkması durumunda çalışanların ne yapması gerektiği, yangının çıkması durumunda yapılması gereken ilk müdahaleler, yangının çıkması durumunda yapılması gereken tahliye ve yangının söndürülmesi için gerekli olan malzeme ve ekipmanlar gibi konuları içermektedir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları