Otimsan

Tek Tek Harf Giriş Yazısı  • Tek Tek Harf Giriş Yazısı

Tek Tek Harf Giriş Yazısı

Tek Tek Harf Giriş Yazısı

Bu ürün Burgu Arjaan by Rotana için Otimsan Tarafından Üretilmiştir.

Tek Tek Harf Giriş Yazısı, 2221 x 1639 mm’lik alana paslanmaz malzemeden üretilen tek tek kutu harflerden (Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerden üretilen, firmalara ait isim ve logo çalışmalarını, router ve lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. isteğe göre iç ve dış mekanlar için ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanıp üretilebilir. Kutu harf tabelaları çeşit yelpazesinin çok geniş olmasının getirdiği avantajlar sayesinde bir kurumun ismini görsel olarak iyi tanıtma yöntemlerinden biridir. Bu çeşit tasarımlar açık ve kapalı alanlarda çok rahat kullanılır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Tabela, cephe yazısı, çatı tabelası, Çevresel grafik Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

Anahtar kelimeler: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

 

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları