Otimsan

Su Geçirmez Işık Kutusu  • Su Geçirmez Işık Kutusu

Su Geçirmez Işık Kutusu

Su Geçirmez Işık Kutusu

Su geçirmez ışık kutusu, dış etkenlere dayanıklı bir şekilde tasarlanmış bir kutudur ve içerisindeki ışıklandırmanın suya, nem veya diğer hava koşullarına karşı korunmasını sağlar. Bu tür kutular genellikle dış mekanlarda veya nemli ortamlarda kullanılan reklam panoları, tabela, işaretler, vitrinler veya diğer aydınlatma ihtiyaçları için idealdir.

Paslanmaz çelik gibi dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme, dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlar ve uzun ömürlü bir kullanım sunar.

İçerisinde LED (Light Emitting Diode) gibi enerji verimli ışık kaynaklarıyla donatılmıştır. LED’ler, düşük enerji tüketimi, uzun ömürleri ve yüksek parlaklık seviyeleri ile bilinir. Işık kutusunun içerisindeki LED’ler genellikle homojen bir aydınlatma sağlamak için eşit şekilde dağıtılmıştır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları