Otimsan

Safe Tourism Tabelası  • Safe Tourism Tabelası
  • EF84E88F-5E02-46E6-A98B-89FBF156ABF9
  • 40AF28DC-56C2-4CC8-96C2-908C35184E6D
  • DEC0243D-66F2-4D84-8B9A-5AE98E99F50F

Safe Tourism Tabelası

Safe Tourism Tabelası

 

Covid 19 Safe Tourism Tabelası metal görünümlü malzeme-rowmark tabela üzeri baskı tekniği ile üretilmiştir.

Istenirse farklı konseptler için değişik ürünleri sizin için üretebiliyoruz. Resimdeki ürün Özellikle Elite World için üretilmiş bir talimatıdır. İçerik olarak farklı üretimlerimi de vardır.

Safe Tourism Tabelası

Ürün çeşitli projeler için otimsan Tarafından üretilmiştir.

Şık bir tasarımla Covid 19 kullanma talimatı olarak üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz.

Pirinç yada paslanmaz şık bir tasarımla, üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Paslanmaz şık bir tasarımla üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Paslanmaz şık bir tasarımla ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle oteller için  tasarlanan bu  tasarım paslanmaz çelik, pirinç, yada prinç eskitme yani vintage olarak üretilebilmektedir.

 

Covid 19 Safe Tourism Tabelası

Safe Tourism Tabelası istenirse farklı malzemeler için değişik ürünleri sizin için üretebiliyoruz. Özellikle oteller için üretilmiş  Covid 19 kullanma talimatı işareti üretimimiz de vardır.

Yeni Koronavirüs (2019-nCoV), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür.

Hasta bireylerin öksürmeleri aksırmaları ile ortama saçılan damlacıkların solunması ile bulaşır. Hastaların solunum parçacıkları ile kirlenmiş yüzeylere dokunulduktan sonra ellerin yıkanmadan yüz, göz, burun veya ağıza götürülmesi ile de virüs alınabilir. Kirli ellerle göz, burun veya ağıza temas etmek risklidir.

Elde edilen veriler doğrultusunda ileri yaş ve eşlik eden hastalığı (astım, diyabet, kalp hastalığı gibi) olanlarda virüsün ağır hastalık oluşturma riski daha yüksektir. Bugünkü verilerle hastalığın %10-15 olguda ağır seyrettiği, yaklaşık %2 olguda da ölümle sonuçlandığı bilinmektedir.

Akut solunum yolu enfeksiyonlarının genel bulaşma riskini azaltmak için önerilen temel ilkeler Yeni Koronavirüs (2019-nCoV) için de geçerlidir. Bunlar;

– El temizliğine dikkat edilmelidir. Eller en az 20 saniye boyunca sabun ve suyla yıkanmalı, sabun ve suyun olmadığı durumlarda alkol bazlı el antiseptiği kullanılmalıdır. Antiseptik veya antibakteriyel içeren sabun kullanmaya gerek yoktur, normal sabun yeterlidir. 

– Eller yıkanmadan ağız, burun ve gözlerle temas edilmemelidir. 

– Hasta insanlarla temastan kaçınmalıdır (mümkün ise en az 1 m uzakta bulunulmalı). 

– Özellikle hasta insanlarla veya çevreleriyle doğrudan temas ettikten sonra eller sık sık yıkanmalıdır. 

– Bugün için ülkemizde sağlıklı kişilerin maske kullanmasına gerek yoktur. Herhangi bir viral solunum yolu enfeksiyonu geçirmekte olan kişinin öksürme veya hapşırma sırasında burun ve ağzını tek kullanımlık kağıt mendil ile örtmesi, kağıt mendilin bulunmadığı durumlarda ise dirsek içini kullanması, mümkünse kalabalık yerlere girmemesi, eğer girmek zorunda kalınıyorsa ağız ve burnunu kapatması, mümkünse tıbbi maske kullanması önerilmektedir.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları