Otimsan

Pirinç Ayaklı Cam Yönlendirme  • Pirinç Ayaklı Cam Yönlendirme

Pirinç Ayaklı Cam Yönlendirme

Pirinç Ayaklı Cam Yönlendirme

Otel Kat Yönlendirme ve Bilgi Panosu

Pirinç Ayaklı Cam Yönlendirme mekanları etkili bir şekilde yönlendirme için tasarlanmıştır. Misafirlerinizi etkili bir şekilde yönlendirmenizi sağlar…

Taksim’deki Elit World Hotel için uygulanan pirinç zeminli cam gözdeli information board, müşterileri karşılar pozisyonda ve okunaklı grafik düzenlemesi ile katlarda hangi aktivite salonları olduğunu net olarak gösteriyor.

Otel yönlendirmeleri ve kat bilgi panoları bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bir tabelanın malzeme kalitesi kadar, tipografik nitelikleri de önemlidir. Her yazı karakterinin farklı bir hissi vardır.

Bu yönlendirme özel tasarımı mekanları etkili bir şekilde yönlendirme için tasarlanmıştır. Misafirlerinizi Kat yönlendirme tabelası ile etkili bir şekilde göstermenizi sağlar.

Özel tasarımı mekanları etkili bir şekilde yönlendirme için tasarlanmıştır. Misafirlerinizi Kat yönlendirme tabelası ile etkili bir şekilde göstermenizi sağlar. Hareketli tabanı sayesinde iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım. Işıklı kapı numarası.

Daire girişi için yapılan Özel oda kapı numarasıdır. Hotel oda numarası

:Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

:Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım. Işıklı kapı numarası.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları