Otimsan

Pirinç Oda Fiyatları Panosu  • IMG_6797
  • IMG_6796
  • IMG_6795
  • IMG_6794
  • IMG_6793
  • Pirinç Oda Fiyatları Panosu

Pirinç Oda Fiyatları Panosu

Pirinç Oda Fiyatları Panosu

Genellikle resepsiyonda döviz kur ve oda fiyatları panosuyla birlikte misafiri bilgilendirmek için kullanılır. Otel giriş ve çıkış saatleri belirtilir.

Boyalı Çelik olarak üretilmiştir. İster naturel paslanmaz çelik isterseniz de farklı renklerde farklı renklerde üretilebilir. Masaüstü olarak kullanılır.

Rakamlar yedekleri ile birlikte mıknatıslı olarak gönderilir.

Oda Fiyat + Döviz Panosu olarak ikisi bir arada üretilmiştir. Masa üzerinde yeri olmayan yada duvara asmak isteyen resepsiyonlar için askılı olması bakımından çok kullanışlıdır.
Paslanmaz Çelik olarak üretilmiştir. İster altın isterseniz de krom görünümlü olarak üretilebilir. Duvar tipi olarak kullanılır.

Talep ederseniz üzerine otelinizin logosunu da yazabiliriz.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

2000.00 TL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları