Otimsan

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Yurtdışında büyüme sürecinde olan firmamız önümüzdeki 57.yılı dolayısı ile ciddi hedefler koymuştur. Bu hedeflere ulaşırken elini taşın altına koyup sorumluluk alacak, ekip çalışmasından ve rekabetten zevk alan çalışma arkadaşları aramaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR

PS1 – Show Room Sorumlusu: POZİSYON DOLDU

Seyrantepe deki merkezimizde, en az lise mezunu showroom da görev yapacak müşteri karşılama ve ağırlama, telefonlara cevap verme, randevuları düzenleme, teklif hazırlama ve fatura kesme işlerini gerçekleştirecek ofis programlarını kullanabilen bay yada bayan yakınlarda oturması öncelikli tercih sebebidir

PS2 – İnternet Sorumlusu: POZİSYON DOLDU

Toptan ve proje bazında teklif usulü ile işleyen internet sitemiz için B2C yada B2B işinde uzmanlaşmış deneyimli en az lise mezunu bay yakınlarda oturması, ingilizce bilmesi ve gitti gidiyor, hepsi burada, e-bay, alibaba gibi siteler ile iş deneyimi tecrübesi öncelikli tercih sebebidir.

PS3 – Proje Sorumlusu:

Mimarlık, İç mimarlık yada tasarım eğitimi almış, tercihen ingilizce bilen, proje okuyabilen 2D ve 3D çizim programlarını kullanabilen sunum yapma, problem çözme ve müşteri ilişkileri kabiliyeti olan sorumluluk sahibi tercihen ingilizce bilen öncelikle otel hastane ve okul projelerinde yetiştirilmek üzere bay yada bayan

IL1 – Metal imalat bölümüne deneyimsiz:

Reklam ve metal mobilya sektöründe işler yapan metal atölyemiz için tercihen meslek lisesi mezunu yetiştirilmek üzere deneyimsiz çırak yada işçi aranmaktadır.

IL2 – Plexi imalat bölümüne deneyimsiz:

Reklam ve tasarım değeri olan ürünlerin imalatını yapan plexi atölyemiz için cnc ve jaser makinalarında yetiştirilmek üzere tercihen meslek lisesi mezunu çırak yada düz işçi aranmaktadır.

IL3 – Montaj bölümünde deneyimsiz:

Montaj atölyesinde tam ve yarı zamanlı bay bayan vasıfsız işçi

PS: Pazarlama ve Satış Departmanı

IL: İmalat ve Lojistik Departmanı

Çalışma saatleri:

pazartesi/cuma günleri sabah 8:30 akşam 19:00

cumartesi günleri tatil ancak 3 hafta da 1 cumartesi dönüşümlü olarak show room nöbeti ve eğitim vardır

öğle yemekleri vardır, servis yoktur…

Yukarıdaki görevlere kendini yeterli gören arkadaşlar fotoğraflı cv lerini başvuru kodları ile birlikte info@otimsan.com a yollayabilirler.

Başvuru Formu


Güvenlik Kodu   4 + 6 =

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları