Otimsan

Paslanmaz Ayaklı Yönlendirme  • image1

Paslanmaz Ayaklı Yönlendirme

  • Ürün Kodu : M004
  • Malzeme : Paslanmaz Levha, A3 çerçeve,lazer oyma
  • :

Paslanmaz ayaklı yönlendirme iç ve dış mekanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Uzunluğu 180 cm’dir. Paslanmaz (Paslanmaz , korozlanma veya paslanma yapmaz ve sıradan metaller gibi üzerinde su lekeleri bırakmaz.) ayak üzerine cam (Cam ya da sırça, saydam veya yarısaydam, genellikle sert, kırılgan olan ve sıvıların muhafazasına imkân veren, inorganikamorf yapıda katı bir malzeme.) gövdeden oluşmaktadır. Cam gövde üzeri buzlu folyo ile kaplıdır. Gövde üzerinde A3 ( 297 x 420 ebatlarında resim kağıdı) boyutunda standart köşeli, kapaklı çerçeve bulunmaktadır. Tasarım üzerindeki yazılar lazer oyma (başta metal yüzeyler olmak üzere, ahşap, cam, deri ve pleksiglass ürünlere lazer ışığı yansıtılarak yapılan iz bırakma işlemidir.
Lazer oyma da iz bırakma işlemi lazer ışınının vurduğu yüzeyin yakılarak zeminden aşağı inmesi şeklinde olmaktadır. Böylece lazer baskı yapılan promosyon ürünü üzerindeki baskıyı yıllarca muhafaza edebilmektedir. Lazer Baskı da; belirttiğimiz üzere sadece kazıma yapıldığı için baskı yapılan ürünün zeminini hangi malzemeden yapılmışsa ona göre renk çıkmaktadır.
Haricen lazer baskıda renk tercihi yapılamamaktadır.Bu iz bırakma işlemi malzemenin mukavemetine göre markalama veya kısmi oyma şeklinde olmaktadır. Özellikle ahşap ürünlerde ki lazer baskıda zeminden yaklaşık 1 mm aşağı inilerek ürüne boyut da kazandırılmış olmaktadır.)

harflerden oluşmaktadır. Ürünün üzerine talep doğrultusunda istenilen logo uygulaması yapılabilir.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları