Otimsan

Dış Mekan Yönlendirmesi  • Dış Mekan Yönlendirmesi
  • IMG_4768

Dış Mekan Yönlendirmesi

Dış Mekan Yönlendirmesi

Bu ürün, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Sizler, bizimle iletişime geçip ışıklı veya ışıksız olarak sipariş verebilirsiniz.

Dış mekanları etkili bir şekilde yönlendirme için tasarlanmıştır. Misafirlerinizi etkili bir şekilde yönlendirmenizi sağlar…

Otel yönlendirmeleri ve kat bilgi panoları bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bina veya yapı dışındaki ziyaretçilerin veya kullanıcıların, acil durumlar veya normal durumlarda, belirli bir yere veya odada yönlendirilmesi için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem, düşük ışık koşullarında veya elektrik kesintilerinde bile etkili bir şekilde çalışabilir.

Özellikle büyük binalar, oteller, alışveriş merkezleri, havaalanları, hastaneler ve okullar gibi yoğun kullanılan alanlarda kullanılır. Bu sistemler, normalde ziyaretçilerin veya kullanıcıların dolaşmaları gereken ana yolları, çıkışları ve acil çıkışları belirlemek için kullanılır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları