Otimsan

Lacivert Fener Tabela  • Lacivert Fener Tabela
  • 3864453d-4286-47a4-b557-b84e54767539
  • 1cb581fc-dd95-411e-97c1-b758af02b3ac

Lacivert Fener Tabela

Lacivert Fener Tabela

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Işıksız bir tabeladır. Yuvarlak şeklindedir.

İstediğiniz bir ölçü veya renk varsa özel olarak sipariş edebilirsiniz.

İşletmelerin tanıtımını yapmak için kullanılan bir reklam aracıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tabela iki tarafı olan bir tabela türüdür.

Tabela dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve açık hava koşullarına dayanıklıdır. İki taraftan birinde işletmenin logosu veya adı gibi bilgiler bulunurken, diğer tarafında farklı bir mesaj veya resim bulunabilir.

Lacivert Fener Tabela, birçok farklı boyutta ve şekilde mevcuttur. Bu tabela türü genellikle özellikle trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerde kullanılır. İki taraflı olması, hem gelen hem de giden trafik tarafından görülebilir olmasını sağlar. Bu nedenle, işletmenin tanıtımı ve farkındalığı açısından oldukça etkili bir reklam aracıdır.

Fener Tabelalar, iki tarafı da yazılı olan, genellikle dış mekânlarda kullanılan tabelalardır. Bu tabelalar, yol gösterme, reklam veya duyurular gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bronz malzeme, suya ve rüzgara dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlüdür. Ayrıca, bu tabelalar güneş ışığına dayanıklı olması nedeniyle, renkleri uzun süre parlak kalır. Çift taraflı tabelalar, genellikle aydınlatmalı olarak da tasarlanabilir, bu sayede geceleri de görülebilir.

Şık, modern, bakımlı tabelalar profesyonel bir hava verir ve farklı renkler, yazı tipleri ve yazı stilleri içeren tasarım konseptleri, işletmelere marka kişiliklerini sergileme ve insanlara içeride ne olduğu hakkında daha fazla bilgi verme şansı verir. Amaç, alışveriş yapanları veya çalışanları öğle yemeği molası vererek riske atmaya ve ön kapıdan girmeyi seçmeye teşvik etmektir.
Yapıları ve estetikleri basit olmasına rağmen ürünler, yalnızca işlevsellikleri açısından değil, aynı zamanda alışveriş yapanlara, müşterilere, yoldan geçenlere ve çalışanlara ilham verme yetenekleri açısından da önemli bir role sahip. Duvara asılan bir tahta kadar basit bir şey, minimalist bir ortamda büyük fark yaratabilir.
Tabelalar, insanların mağazalarının içinde veya dışında bulunan bir şeyden daha fazlası olduğuna inanıyoruz.
Tabela bir duygu yaratır. İyi bir işaret mekanınızı doğru şekilde tanıtacaktır. Çünkü hepimiz ilk izlenimin önemli olduğunu biliyoruz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları