Otimsan

Siyah Logolu Çift Taraflı Tabela  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.55 (1)
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.56
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.55
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.59 (1)
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.58
  • Siyah Logolu Çift Taraflı Tabela
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.57
  • WhatsApp Image 2023-06-02 at 13.44.57 (1)

Siyah Logolu Çift Taraflı Tabela

Siyah Logolu Çift Taraflı Tabela

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

İstediğiniz bir ölçü veya renk varsa özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Genellikle işletmelerin önünde veya içinde kullanılan ve iki taraflı bir görünüme sahip olan dekoratif tabelalardır.

Bu tür tabelaların çift taraflı olması, her iki yönden de görülebilmesi anlamına gelir. Bu özellik, işletmelerin daha fazla müşteri çekmek için farklı yönlerden gelecek olan potansiyel müşterilerin dikkatini çekmesine yardımcı olabilir.

Dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, çünkü genellikle açık havada kullanılırlar ve hava koşullarına maruz kalabilirler.

Şık, modern, bakımlı tabelalar profesyonel bir hava verir ve farklı renkler, yazı tipleri ve yazı stilleri içeren tasarım konseptleri, işletmelere marka kişiliklerini sergileme ve insanlara içeride ne olduğu hakkında daha fazla bilgi verme şansı verir. Amaç, alışveriş yapanları veya çalışanları öğle yemeği molası vererek riske atmaya ve ön kapıdan girmeyi seçmeye teşvik etmektir.
Yapıları ve estetikleri basit olmasına rağmen ürünler, yalnızca işlevsellikleri açısından değil, aynı zamanda alışveriş yapanlara, müşterilere, yoldan geçenlere ve çalışanlara ilham verme yetenekleri açısından da önemli bir role sahip. Duvara asılan bir tahta kadar basit bir şey, minimalist bir ortamda büyük fark yaratabilir.
Tabelalar, insanların mağazalarının içinde veya dışında bulunan bir şeyden daha fazlası olduğuna inanıyoruz.
Tabela bir duygu yaratır. İyi bir işaret mekanınızı doğru şekilde tanıtacaktır. Çünkü hepimiz ilk izlenimin önemli olduğunu biliyoruz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları