Otimsan


  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 19.02.39
  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 19.02.38 (1)
  • Cafe Giriş Tabelası

Oranje

Oranje

Oranje için özel olarak, Otimsan tarafından yapılmıştır.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Cafe giriş tabelası, bir kafenin girişinde bulunan ve kafenin adını, logosunu veya diğer ilgili bilgileri içeren bir tabela türüdür. Bu tabelalar, kafenin tanıtımı ve müşterilerin kafeyi bulmasına yardımcı olmak için kullanılır.

Genellikle dış mekanlarda kullanılırlar ve kafenin bulunduğu bölgedeki yaya trafiğini hedef alırlar. Bu nedenle, tabelaların net ve okunaklı olması önemlidir.

Aynı zamanda iç mekanlarda da kullanılabilirler. Bu tabelalar, kafenin içindeki duvarlarda veya kapılarda kullanılabilirler ve müşterilerin kafeyi keşfetmelerine yardımcı olabilirler.

Cafeyi özelleştirilebilecek bir seçenek olarak sunulabilirler. Cafelerinin benzersiz bir kimliğe sahip olmasını sağlar.

Cafe giriş tabelalarına önem vermelidirler ve müşterilerin dikkatini çekebilecek etkili ve okunaklı bir tasarım seçmelidirler.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları