Otimsan

Oda Numarası  • Oda Numarası

Oda Numarası

Oda Numarası

Bu ürün Radisson Otel için Otimsan Tarafından Üretilmiştir.

İlk katmanda yer alan pleksi zemin, dış etmenlere karşı dayanıklı yapıya sahip renkli folyo ile kaplanmıştır. Renkli folyonun üzerindeki dekoratif kısım paslanmaz metalin lazer kesim ile işlem görmesi sonucunda elde edilmiş ve zeminde yer alan pleksinin üzerine monte edilmiştir. En üst kısımda yer alan rakamlar firmanın konseptine uygun olarak seçilmiş, alüminyum malzemeden lazer kesim aracılığı ile elde edilen tek tek harflerden oluşmaktadır. 3 katmandan oluşan bu özel tasarım zemine özel başlıklara sahip gizli vidalar ile zemine sıfır olacak şekilde monte edilmiştir. Tasarım talep edilen firmanın konseptine uygun olarak revize edilebilir.

Sizde hoteliniz için benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

İşimiz süreçleri basitleştirmek ve bilgileri açıkça sunmaktır, böylece işaretlerimiz ve yönlendirmeler müşterilerinizin deneyimini geliştirecektir.

Çevresel Grafik Tasarım, Yönlendirme, Yönlendirme tasarımı, Yön Bulma, İşaretler, tabela, uyarı işaretleri, tabela tasarımı, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları