Otimsan

Meze İsimliği  • Meze İsimliği
  • 7abdf40b-bbf3-4e0a-88c0-13ca92efdae7
  • f088beea-bd38-4515-9cf1-73be3f8a8c9a
  • ea4e785d-9f60-4802-9277-94cdffa28190

Meze İsimliği

Meze İsimliği

Meze İsimliği, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir. Masif Pirinç malzemeden tasarlayarak ürettiğimiz bu isimlikleri inceleyin, pirinç üzerine akrilik kaplanadır. Seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, bu masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. Bant zımparala pirinç malzemesi ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu pirinç üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

Meze İsimliği ürününü farklı şekillerde de kullanabilirsiniz…

Sadece masa üzerinde değil aynı zamanda açık büfelerde ve toplantı masalarında yine rezerve yada masa numarası gibi de kullanabilirsiniz. Böylece basit manada bir masa numarası kullanmak yerine çok prestijli bu masa numarası yazılarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir.

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları