Otimsan

Metal Masa NumaratörüMetal Masa Numaratörü

  • 50 adet :

Metal Masa Numaratörü

Masif metalden tasarlayarak ürettiğimiz masa numaralarını inceleyin, seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, metal masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. Bant zımparala metal malzeme ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu metal üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

Bir çeşit stand

Numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Masa üzerinde görünür şekilde durmasını sağlanmıştır.

Mimari yönlendirmeler bir binanın karakterini oluşturur ve içeride ne olduğuna dair bize ipuçları verir. Yani pek fark etmesek de, çoğunlukla iki boyutlu üretilen bu nesneler bizim kararlarımızı etkiliyor.

Bir tabelanın malzeme kalitesi kadar, tipografik nitelikleri de önemlidir. Her yazı karakterinin farklı bir hissi vardır.

Bu yönlendirme özel tasarımı mekanları etkili bir şekilde yönlendirme için tasarlanmıştır. Misafirlerinizi bronz yada pirinç tek tek harf ile etkili bir şekilde göstermenizi sağlar.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

2000.00 TL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları