Otimsan

Metal Masa NumaratörüMetal Masa Numaratörü

Metal Masa Numaratörü

 

Metal Masa Numarası

Cafe ve Restaurant Metal Masa Numarası

Masif metalden tasarlayarak ürettiğimiz masa numaralarını inceleyin, seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, metal masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. Bant zımparala metal malzeme ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu metal üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

Bir çeşit stand

Numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Masa üzerinde görünür  şekilde durmasını sağlanmıştır.

Metal malzemeden satineli olarak üretilmiştir.

Masa Üstü Numara

 Farklı Kullanımlar

Sadece masa üzerinde değil aynı zamanda açık büfelerde ve toplantı masalarında yine rezerve yada masa numarası gibi de kullanabilirsiniz.  böylece basit manada bir masa numarası kullanmak yerine çok prestijli bu masa numarası yazılarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir.

 

Otel restoranlarında yemeklerin tanımını yapmak için kullanılır.   Restoranlarda, açık büfelerde ya da misafirlerinize belirtmek, tanıtmak, bildirmek istediğiniz herhangi bir şeyin önüne konulabilir, değişik amaçlarla kullanılabilir.  yani misafirlerinizle daha yakın görsel temas sağlayabileceğiniz yerlere küçük ve şık isimlikler şeklinde konulabilir.

 

Ayrıca aynı mini Stant üzerinde mekanların ne olduğunu gösteren İsimlik olarak Örneğin Reception, information, concierge, spa, office… vb. istenilen yazı, mekan ismi ya da mesaj verilebilir.

Yazıların altına gelen ve isimliklerin dik durmasını sağlayan bir çeşit ayaktır. Malzeme olarak paslanmaz çelik kullanılmıştır.

 

Metal Masa Numaratörü , Otel resepsiyonlarında ya da lobiler de misafirlerinizin kolaylıkla istedikleri yere ulaşabilmeleri için duvar yerine masaüstlerinde yani misafirlerinizle daha yakın görsel temas sağlayabileceği yerlere küçük ve şık isimlikler konulabilir.

 

Mekanların ne olduğunu gösteren bu isimlilerde Reception, information, concierge front office vb. istenilen yazı, mekan ismi ya da mesaj verilebilir.

Yazıların altına gelen ve isimliklerin dik durmasını sağlayan bir çeşit ayaktır.

Metal Masa Numaratörü metal malzemeden üretilmiştir.

 

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları