Otimsan

LED Işıklı Logo  • LED Işıklı Logo
  • IMG_4442
  • IMG_4446
  • IMG_4444

LED Işıklı Logo

LED Işıklı Logo

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Genellikle işletmelerin girişlerinde veya vitrinlerinde kullanılan bir tür tabela veya işaret levhasıdır. LED ışıklar, logo veya yazıyı aydınlatmak için kullanılır ve bu sayede daha çarpıcı ve dikkat çekici bir görünüm sağlanır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan bir reklam aracıdır. LED ışıklar, yüksek parlaklık ve enerji tasarrufu özellikleri sayesinde, geleneksel aydınlatma yöntemlerine göre daha verimli bir seçenektir.

Farklı şekil, boyut ve renk seçenekleri ile tasarlanabilir. Bu sayede, işletmelerin logosunu veya mesajını görsel olarak daha çarpıcı ve etkileyici bir şekilde sunabilirler. LED ışıklı logolar, iç mekan veya dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanabilir ve çeşitli hava koşullarına dayanıklı malzemelerden yapılabilmektedir.

İşletmelerin marka farkındalığını artırmak ve müşterilerin dikkatini çekmek için etkili bir yöntemdir. Ayrıca, bu tür tabelalar, işletmenin prestijini artırmak ve kalitesini vurgulamak için de kullanılabilir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Tabela, cephe yazısı, çatı tabelası, Çevresel grafik Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

Anahtar kelimeler: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım. Bayrak Tabela.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları