Otimsan

Kaygan Zemin Uyarısı  • Kaygan Zemin Uyarısı
  • IMG_4264
  • IMG_4258
  • IMG_4259
  • IMG_4263
  • IMG_4260

Kaygan Zemin Uyarısı

Kaygan Zemin Uyarısı

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak Six Senses Otel için üretilmiştir.

Kaygan zemin uyarısı, birçok farklı endüstride ve işletmede, ziyaretçilerin veya personelin kayma veya düşme riski olduğu yerlerde kullanılan bir uyarı işaretidir. Bu işaret, ziyaretçilerin ve personelin güvenliğini sağlamak için önemlidir.

Bu sembol, kaygan bir zemin üzerinde kayma veya düşme riski olduğunu belirtir. İşaretin yazıları da açık ve net bir şekilde yazılmıştır, böylece ziyaretçilerin işaretin amacını anlaması kolaylaşır.

Bu uyarı işaretleri, işletmenin ziyaretçilerine güvenliği sağlamak için önemlidir ve işletmelerin yasal sorumluluklarını yerine getirmesine yardımcı olur.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları