Otimsan

Kaçış Planı  • Kaçış Planı

Kaçış Planı

Kaçış Planı

Oteller ve Hastaneler gibi bir çok kişinin misafir olarak barındığı mekanlarda, oda kapılarının arkasına yangın anında kaçışı kolaylaştırmak için “Yangın Kaçış Planı” asmak gerekmektedir.

Kaçış Planlarında odanın plan üzerindeki konumu ve en yakın yangın merdiveni işaretlenirken, şematik  ya da yazılı olarak yangın anında ne yapması gerektiğide tariflenir.

Bu ürün için sıklıkla kullanılan malzeme dijital baskı üzeri dekotadır. Ayrıca pvc kaplama ya da A4 boyutunda kıvrılmış şeffaf pleksi arasına konulmuş  renkli çıktı olarak da üretilir.

İstenirse farklı konseptler için değişik ürünleri sizin için üretebiliyoruz.

Ürün, The House Hotel için Otimsan tarafından üretilmiştir.

Paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz paslanmaz şık bir tasarımla ışıklı veya ışıksız şekilde tasarım ve üretim aşamasını gerçekleştirmekteyiz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları