Otimsan

Pirinç İstifleyici Masa No  • Pirinç İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No
  • İstifleyici Masa No

Pirinç İstifleyici Masa No

Pirinç İstifleyici Masa No

Bu ürün Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir. Masif Pirinç malzemeden tasarlayarak ürettiğimiz masa numaralarını inceleyin, seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, pirinç masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. Bant zımparala pirinç malzemesi ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu pirinç üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

Numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Ters “V” şeklindedir. Masa üzerinde görünür  şekilde durmasını sağlanmıştır.

Pirinç İstifleyici Masa No ürününü farklı şekillerde de kullanabilirsiniz…

Sadece masa üzerinde değil aynı zamanda açık büfelerde ve toplantı masalarında yine rezerve yada masa numarası gibi de kullanabilirsiniz. Böylece basit manada bir masa numarası kullanmak yerine çok prestijli bu masa numarası yazılarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir.

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları