Otimsan

Işıksız Siyah Tabela  • Işıksız Siyah Tabela
  • IMG_6391
  • IMG_6392

Işıksız Siyah Tabela

Işıksız Siyah Tabela

Bu Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Tabelalar, bir yazı veya resim içeren, genellikle dış mekânlarda veya iç mekânlarda kullanılan, birçok farklı amaç için kullanılan yazılı panellerdir. Tabelalar, yol gösterme, reklam, duyuru, bilgi veya tanıtım amaçları için kullanılabilir.

Tabelalar, çeşitli malzemelerden yapılabilir. Malzemelerin seçimi, tabelanın kullanım amacına, yerine ve çevre koşullarına göre yapılır. Örneğin, dış mekanlarda kullanılacak tabelalar için suya ve rüzgara dayanıklı malzemeler tercih edilir.

Tabelalar, genellikle boyutları, şekli, renkleri ve yazılı içeriği gibi özellikleri değişebilir. Ayrıca, tabelalar, aydınlatmalı olarak tasarlanabilir, böylece geceleri de görülebilir.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz. Işıklı veya ışıksız olarak üretebiliriz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları