Otimsan

Işıklı Villa Numarası  • Işıklı Villa Numarası
  • IMG_4639
  • IMG_4636
  • IMG_4638

Işıklı Villa Numarası

Işıklı Villa Numarası

Bu Villa Numarası ışıklıdır. İsteğinize göre ışıksız da yapılabilir.

Bu ürün Otimsan tarafından yapılmıştır.

Işıklı villa numaraları, genellikle gece veya düşük ışık koşullarında villa veya evlerin numaralarının daha görünür olmasını sağlamak için kullanılan ışıklı numara panolarıdır. Bu panolar, villanın veya evin dış cephesine veya giriş kapısına monte edilir ve genellikle LED ışıklarla donatılmıştır.

Bu numaralar, gece veya düşük ışık koşullarında daha iyi görünürlük için aydınlatma sağlar. Böylece, konuklar veya teslimat görevlileri gibi ziyaretçiler, hedef evin numarasını kolayca bulabilirler.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır. Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Işıklı kapı numarası, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

: Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yön Bulma, İşaretler, Bilgilendirme Tasarımları, Grafık Tasarım, İşaretleme Sistemleri,Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları