Otimsan

Işıklı Paslanmaz Çelik Harfler  • Işıklı Paslanmaz Çelik Harfler
  • WhatsApp Image 2023-03-25 at 19.12.37 (8)
  • WhatsApp Image 2023-03-25 at 19.12.37 (7)

Işıklı Paslanmaz Çelik Harfler

Işıklı Paslanmaz Çelik Harfler

Ürün, Otimsan tarafından yapılmıştır.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz. Farklı renklerde, şekillerde ve boyutlarda üretilebilirler.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen ve içinde LED ışıklandırma bulunan harflerdir. Bu harfler, reklam ve işaretlerde sıkça kullanılan bir tür dekorasyon malzemesidir.

Harflerin arka tarafında bulunan LED ışıklandırma, harfleri aydınlatır ve harflerin önemli mesajları, işaretleri ve logoları vurgulamak için kullanılır.

Açık hava koşullarında kullanılmak için idealdir.

İç mekanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilirler. Reklam panolarında, binaların cephe kaplamalarında, vitrinlerde, restoranlarda, otellerde ve diğer ticari alanlarda sıkça kullanılırlar.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları