Otimsan

Işıklı Giriş Yazısı  • Işıklı Giriş Yazısı
  • cca40eee-a7ca-4be0-a03b-3deaece9d6e5
  • 3f78418f-e0f1-47f8-a75d-dcffd156a5cc
  • 255836db-efa6-46f6-9aba-a6889babd5b1
  • 5c94b828-568d-4e27-bf78-4dcfb640f499

Işıklı Giriş Yazısı

Işıklı Giriş Yazısı

Bu ürün Joali Being’ e özel olarak Otimsan tarafından üretilmiştir.

Işıklı Giriş Yazısı : Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerindeki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

Işıklı ve ışıksız tabelalar, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla özellikle bina cephelerindeki kimlikleridir.

Işıklı Giriş Yazısı  düşündüğünüz yerin projelendirilip işletmenizin kimliğiyle bütünleşen en etkin ve yaratıcı çözümlerin sunulması, mesleki birikim ve tecrübe gerektirmektedir.

Otimsan olarak 55 yılı aşkın tecrübemiz ve teslim ettiğimiz yurtiçi ve yurtdışı on binlerce projemizle sizlerin de kutu harf ve tabela ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak isteriz.

Giriş Tabelası diye tanımladığımız ürünler ana hatları ile ve projenizin durumuna özel olarak ışıklı ya da ışıksız olarak üretilmektedir. Üretimlerinde pleksi, alüminyum, paslanmaz çelik ve PVC Foam gibi malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmakla beraber bazı projelerde ahşap, saç levha, pirinç, bakır, kompozit ve kompakt laminat gibi malzemelerden oluşan üretim de yapılabilmektedir. Projenize ilişkin yapılan ilk adım, yerinizde keşif çalışmasının yapılmasıdır.

Keşif sonrası, profesyonel ekibimiz tarafından projeyi yaptıracağınız cephenin durumuna, firma kimliğine ve logonuza uygun bir imalat çizimi hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası onayınıza istinaden projeniz üretime alınmaktadır.

Ürünler, teknolojik makine parkurumuzda uzun yıllardır tecrübe kazanmış deneyimli çalışanlarımız tarafından üretilmektedir. Üretimin ardından kalite kontrol sürecini takiben özenle paketlenmekte ve profesyonel montaj ekibimiz tarafından tüm Türkiye’de montajı yapılmak üzere yola çıkartılmaktadır.
Kutu harf projeleriniz direkt ya da endirekt olarak zemine montaj yapılabildiği gibi projenin özelliklerine bağlı olarak kompozit kasa, alüminyum kasa, ahşap kasa ve kutu profil üzerine de toplanabilmekte ve montajı cephenize ya da mağazanızda belirlemiş olduğunuz yere yapılabilmektedir.

Firmamız ayrıca uzun yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak firma isteğinize bağlı özelleştirilmiş projeleri de üretebilmektedir.

Projelerinize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle..

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları