Otimsan

İpekyalı Tabela  • 947f1e5f-b3e6-4169-87b7-6a14cd5e1045
  • İpekyalı Tabela

İpekyalı Tabela

İpekyalı Tabela

Alüminyum Kutu Çevirme Harfler

KUTU HARFTE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Işıklı ve ışıksız kutu harfler, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla özellikle bina cephelerindeki kimlikleridir.

İpekyalı Tabela

Kutu Çevirme Metal Harfler düşündüğünüz yerin projelendirilip işletmenizin kimliğiyle bütünleşen en etkin ve yaratıcı çözümlerin sunulması, mesleki birikim ve tecrübe gerektirmektedir.

Otimsan olarak 55 yılı aşkın tecrübemiz ve teslim ettiğimiz yurtiçi ve yurtdışı on binlerce projemizle sizlerin de kutu harf ve tabela ihtiyaçlarınızda yanınızda olmak isteriz.

Kutu harf diye tanımladığımız ürünler ana hatları ile ve projenizin durumuna özel olarak ışıklı ya da ışıksız olarak üretilmektedir. Kutu harflerin üretimlerinde pleksi, alüminyum, paslanmaz çelik ve PVC Foam gibi malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmakla beraber bazı projelerde ahşap, saç levha, pirinç, bakır, kompozit ve kompakt laminat gibi malzemelerden oluşan üretim de yapılabilmektedir. Projenize ilişkin yapılan ilk adım, yerinizde keşif çalışmasının yapılmasıdır.

Keşif sonrası, profesyonel ekibimiz tarafından projeyi yaptıracağınız cephenin durumuna, firma kimliğine ve logonuza uygun bir imalat çizimi hazırlanmaktadır. Tasarım sonrası onayınıza istinaden projeniz üretime alınmaktadır.

Ürünler, teknolojik makine parkurumuzda uzun yıllardır tecrübe kazanmış deneyimli çalışanlarımız tarafından üretilmektedir. Üretimin ardından kalite kontrol sürecini takiben özenle paketlenmekte ve profesyonel montaj ekibimiz tarafından tüm Türkiye’de montajı yapılmak üzere yola çıkartılmaktadır.
Kutu harf projeleriniz direkt ya da endirekt olarak zemine montaj yapılabildiği gibi projenin özelliklerine bağlı olarak kompozit kasa, alüminyum kasa, ahşap kasa ve kutu profil üzerine de toplanabilmekte ve montajı cephenize ya da mağazanızda belirlemiş olduğunuz yere yapılabilmektedir.

Firmamız ayrıca uzun yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak firma isteğinize bağlı özelleştirilmiş projeleri de üretebilmektedir.

Projelerinize ilişkin sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle..

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları