Otimsan

Holding Giriş Yazısı  • Holding Giriş Yazısı
  • IMG_4536
  • IMG_4537
  • IMG_4541

Holding Giriş Yazısı

Holding Giriş Yazısı

Ürün, Otimsan tarafından Türkaz Holding için yapılmıştır.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Işıksız tabeladır. Pirinç malzemeden üretilmiştir.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Giriş tabelası, bir binaya, işletmeye veya özel bir alana girişi gösteren bir tabela veya işaret levhasıdır. Giriş tabelaları, genellikle binanın veya alana girişin bulunduğu yerde bulunur ve ziyaretçilerin kolayca bulmasına yardımcı olmak için kullanılır.

İşletmenin veya alana girişin adını ve logo veya grafik tasarımlar gibi özel tasarımlar içerebilir. İşletmenin veya alanın adı büyük ve kolay okunabilir bir fontla yazılır ve tabelanın renkleri, işletmenin veya alanın marka kimliğine uygun olacak şekilde seçilir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları