Otimsan

Galeri Giriş Tabelası  • Galeri Giriş Tabelası

Galeri Giriş Tabelası

Galeri Giriş Tabelası

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak, Goba Art ve Magnol markalarına üretilmiştir.

Işıksız bir tabeladır.

İstediğiniz bir ölçü veya renk varsa özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Tabela dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve açık hava koşullarına dayanıklıdır. İşletmenin logosu veya adı gibi bilgiler bulunur.

Galeri giriş tabelası, bir galerinin veya sanat sergisinin girişinde bulunan bir tabela veya işaret levhasıdır. Tabelada galerinin adı genellikle büyük ve belirgin bir şekilde yer alır. Bu, galerinin markasını tanımlamak ve ziyaretçilerin kolaylıkla tanıyabilmesini sağlamak için önemlidir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları