Otimsan

Concierge  • Concierge

Concierge

Concierge yazısı

Masa isimlik Concierge yazısı Otel resepsiyonlarında ya da lobilerde misafirlerinizin kolaylıkla Reception a ulaşabilmeleri için duvar yerine masaüstlerinde yani misafirlerinizle daha yakın görsel temas sağlayabileceği yerlere küçük ve şık isimlikler şeklinde konulabilir.

 

mekanların ne olduğunu gösteren bu isimlilerde Concierge, Reception, information, concierge front office vb. istenilen yazı, mekan ismi ya da mesaj verilebilir.

Yazıların altına gelen ve isimliklerin dik durmasını sağlayan bir çeşit ayaktır.

Masa isimlik concierge pirinç malzemeden üretilmiştir.

stand

 

Masa isimlik concierge Otel resepsiyonlarında ya da lobiler de misafirlerinizin kolaylıkla istedikleri yere ulaşabilmeleri için duvar yerine masaüstlerinde yani misafirlerinizle daha yakın görsel temas sağlayabileceği yerlere küçük ve şık isimlikler konulabilir.

 farklı kullanımlar

sadece reception üzerinde değil aynı zamanda misafirlerin oturduğu masalarda yine kartların üzerine yazacağınız masa numaralarını tutacak ayak gibi de kullanabilirsiniz.  böylece klasik manada bir masa numarası kullanmak yerine çok pratik bu ayak, masa numaralarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir.

 

İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır. İyi yönlendirme, kullanıcıların istedikleri yere, mümkün olduğunca kolay ve sezgisel olarak gitmelerini sağlar. Bilmedikleri ortamlarda gezinirken insanlara en iyi deneyimi sunar. Hem insan davranışının hem de fiziksel alan algımızı etkileyen faktörleri göz önüne alır.

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları