Otimsan

Cam Görsel Sticker  • Cam Görsel Sticker
  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 19.02.18
  • WhatsApp Image 2023-03-06 at 19.02.18 (1)

Cam Görsel Sticker

Cam Görsel Sticker

Cam görsel sticker, cam yüzeylerde kullanılan bir tür dekorasyon malzemesidir. Bu stickerlar, cam yüzeylere yapıştırılarak, görsel bir dekoratif etki sağlarlar.

Farklı renklerde, desenlerde ve boyutlarda üretilirler. Bu stickerlar, evlerde, ofislerde, mağazalarda, restoranlarda, otellerde ve diğer ticari alanlarda kullanılabilirler. Cam yüzeylerde, pencere, kapı ve ayna gibi birçok alanda kullanılabilirler.

Cam görsel stickerlar, PVC (polivinil klorür) malzemesinden yapılırlar ve yapışkanlı bir arka yüzeye sahiptirler. Bu nedenle, kolayca cam yüzeylere yapıştırılabilirler ve cam yüzeylerden çıkartıldıklarında, yüzeyde herhangi bir kalıntı veya hasar bırakmazlar.

Ayrıca kolayca temizlenirler ve uzun süre dayanıklıdırlar. Ayrıca, farklı mevsimlere ve temalara uygun olarak değiştirilebilirler. Örneğin, Noel dönemi için kırmızı ve yeşil renklerde, yaz sezonu için deniz ve plaj temalı stickerlar kullanılabilir.

Cam görsel stickerlar, ev dekorasyonu için uygun fiyatlı bir seçenek olabilirler. Ayrıca, değiştirilebilir olmaları, kullanıcıların sürekli olarak farklı tasarımlar denemelerine olanak sağlar.

Özellikle büyük binalar, oteller, alışveriş merkezleri, havaalanları, hastaneler ve okullar gibi yoğun kullanılan alanlarda kullanılır. Bu sistemler, normalde ziyaretçilerin veya kullanıcıların dolaşmaları gereken ana yolları, çıkışları ve acil çıkışları belirlemek için kullanılır.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları