Otimsan

Beyaz Fener Tabela  • Beyaz Fener Tabela
  • IMG_0380
  • IMG_0381
  • IMG_0382

Beyaz Fener Tabela

Beyaz Fener Tabela

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

Işıksız bir tabeladır. Yuvarlak şeklindedir.

İstediğiniz bir ölçü veya renk varsa özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Fener Tabelalar, iki tarafı da yazılı olan, genellikle dış mekânlarda kullanılan tabelalardır. Bu tabelalar, yol gösterme, reklam veya duyurular gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bronz malzeme, suya ve rüzgara dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlüdür. Ayrıca, bu tabelalar güneş ışığına dayanıklı olması nedeniyle, renkleri uzun süre parlak kalır. Çift taraflı tabelalar, genellikle aydınlatmalı olarak da tasarlanabilir, bu sayede geceleri de görülebilir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları