Otimsan

Ayaklı Uyarı Yönlendirme  • Ayaklı Uyarı Yönlendirme

Ayaklı Uyarı Yönlendirme

Ayaklı Uyarı Yönlendirme

Kaygan Zemin ve Park Yasak Uyarıları

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak Basil için üretilmiştir.

Kaygan zemin uyarısı, birçok farklı endüstride ve işletmede, ziyaretçilerin veya personelin kayma veya düşme riski olduğu yerlerde kullanılan bir uyarı işaretidir. Bu işaret, ziyaretçilerin ve personelin güvenliğini sağlamak için önemlidir.

Bu sembol, kaygan bir zemin üzerinde kayma veya düşme riski olduğunu belirtir. İşaretin yazıları da açık ve net bir şekilde yazılmıştır, böylece ziyaretçilerin işaretin amacını anlaması kolaylaşır.

Ayaklı park yasak uyarısı, özellikle belirli bir alanda araçların park etmesine izin verilmeyen durumlarda kullanılan bir uyarı işaretidir. Bu uyarı işareti, yayaların güvenliğini sağlamak ve trafik akışını düzenlemek için kullanılır.

Ayaklı park yasak uyarısı, genellikle ayaklı bir işaret panosu veya tabela şeklinde yapılır. Bu işaretler genellikle turuncu veya kırmızı renkte olur ve beyaz harflerle “Ayaklı Park Yasaktır” veya “Park Etmek Yasaktır” gibi uyarı mesajları içerir. İşaretlerin altında, uyarının geçerli olduğu saatler veya günler gibi ek bilgiler de yer alabilir.
Bu uyarı işaretleri, işletmenin ziyaretçilerine güvenliği sağlamak için önemlidir ve işletmelerin yasal sorumluluklarını yerine getirmesine yardımcı olur.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları