Otimsan

Ayaklı Masa NumarasıAyaklı Masa Numarası

Ayaklı Masa Numarası

masa üstü numara

Cafe ve Restaurant Ayaklı Masa Numarası

masif metalden tasarlayarak ürettiğimiz masa numaralarını inceleyin, seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, pirinç masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. bant zımparala pirinç malzemesi ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu pirinç üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

bir çeşit stand

numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Ters T şeklindedir. Masa üzerinde görünür  şekilde durmasını sağlanmıştır.

metal malzemeden boyalı olarak üretilmiştir.

masa üstü numara

 farklı kullanımlar

sadece masa üzerinde değil aynı zamanda açık büfelerde ve toplantı masalarında yine rezerve yada masa numarası gibi de kullanabilirsiniz.  böylece basit manada bir masa numarası kullanmak yerine çok prestijli bu masa numarası yazılarının kaybolma riskini de minimuma indirecektir

 

masif metalden tasarlayarak ürettiğimiz masa numaralarını inceleyin, seçkin müşterilerinizi ağırlıyorsanız tam size göre bir ürün olan, pirinç masa numarası sayesinde mekanın algısını yükseltip müşterilerinize daha özel bir hizmet verebilirsiniz. bant zımparala pirinç malzemesi ile farkındalığı sayesinde uzaktan görünebilir. Cafe ve restoran logosu metal üzerine dijital baskıyla ister tek renk isterseniz çok renkli olarak basılabilir. Bu sayede markanızın değeri daha öne çıkar.

bir çeşit stand

numarası ayrılan masalara oturulması için masalara konur. Ters T şeklindedir. Masa üzerinde görünür  şekilde durmasını sağlanmıştır.

metal malzemeden satineli olarak üretilmiştir.

 

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları