Otimsan

Asistan Odası İsimlik  • Asistan Odası İsimlik
  • Asistan Odası İsimlik

Asistan Odası İsimlik

Asistan Odası İsimlik

Bu ürün, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

İsimlikler, bir kişinin veya birimin adını veya görevini belirtmek için kullanılır. Kapı isimlikleri, misafirlerin veya ziyaretçilerin doğru kişiyi veya yeri bulmalarına yardımcı olur ve bir organizasyonun veya işyerinin profesyonel ve düzenli bir görünüm sağlar.

İsteğe göre, kurum veya işletmenin logosu veya markası da isimlik üzerinde yer alabilir. Bu, kurumun kimliğini vurgulamak ve odanın ait olduğu birimin belirginliğini artırmak amacıyla yapılabilir.

Bu isimlikler, personel ve ziyaretçiler için belirli bir odayı kolayca tanımalarını sağlar. Ayrıca, kurum içindeki iletişimi ve işbirliğini kolaylaştırabilir ve asistanların erişilebilirliğini artırabilir.

Genellikle kapıya veya duvara vidalanır veya yapıştırılır. Bazı kapı isimlikleri, bir çerçeve içine yerleştirilmiş kağıt kartlardan oluşur ve kişisel bilgileri kolayca değiştirmenizi sağlar. Diğerleri ise özel olarak tasarlanmış ve üzerine kişilerin adları veya görevleri lazer veya baskı yöntemleriyle yazılmış kalıcı isimliklerdir.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları