Otimsan

Asansör Kat Planı  • Asansör Kat Planı

Asansör Kat Planı

Asansör Kat Planı

Tabela, Otimsan tarafından özel olarak üretilmiştir.

İstediğiniz bir ölçü veya renk varsa özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Kat yönlendirme planları, bir bina veya tesis içinde yerleşim yerlerini belirlemek için kullanılan bir planlama yöntemidir. Bu planlar genellikle katlar arasında işlevlerin veya bölümlerin yerleşimini gösterir ve kullanıcıların hangi katta ne aradıklarını veya nerede olmaları gerektiğini kolayca bulmalarını sağlar. Bu planlar genellikle binaların giriş katlarında veya asansör kabinlerinde görülür ve kullanıcıların istedikleri kata gitmelerine veya aradıkları yerlere gitmelerine yardımcı olur.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.

Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları