Otimsan

Aram Otel Oda Fiyatları Panosu  • IMG_4610
  • Aram Otel Oda Fiyatları Panosu
  • IMG_4611
  • IMG_4608

Aram Otel Oda Fiyatları Panosu

Aram Otel Oda Fiyatları Panosu

Bu panoda, farklı oda tiplerinin güncel fiyatları, özellikleri ve diğer ilgili detaylar genellikle belirtilir.

Otel Oda Fiyatları Panosu, otel müşterilerine ve ziyaretçilere odaları ve fiyatları hakkında bilgi vermenin yanı sıra, rezervasyon yapma sürecini kolaylaştırmak amacıyla da kullanılır. Bu panoda genellikle aşağıdaki bilgileri bulabilirsiniz:

Rakamlar yedekleri ile birlikte mıknatıslı olarak gönderilir.

Masa üzerinde yeri olmayan yada duvara asmak isteyen resepsiyonlar için askılı olması bakımından çok kullanışlıdır.
Paslanmaz Çelik olarak üretilmiştir. İster altın isterseniz de krom görünümlü olarak üretilebilir. Duvar tipi olarak kullanılır.

Talep ederseniz üzerine otelinizin logosunu da yazabiliriz.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin iç içe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları