Otimsan

varyap yalıkavak hotel  • varyap yalıkavak hotel

varyap yalıkavak hotel

varyap yalıkavak hotel & residence

 

varyap yalıkavak hotel Bodrum

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için tasarımından montajına kadar çözümler sunuyoruz. Yapının büyüklüğüne uygun kapsamlı bir tasarım paketi oluşturuyoruz.

Sizde benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

varyap yalıkavak hotel Bodrum yolbulma yönlendirmeleri

Bodrum sahilinde yer alan otel projesi 450 oda, toplantı salonları, balo salonu, barlar, restoranlar, spa ve fitness alanlarından oluşmaktadır.

varyap yalıkavak hotel Bodrum tabela ve yönlendirme tasarımları

MİMARİ ALANLARIN İYİ BİR ŞEKİLDE GELİŞMESİ İÇİN YÖNLENDİRME TASARIMI ÖNEM TAŞIR. ALAN TANIMLANMASI GEREKEN BİR MEKANDIR. YÖNLENDİRME TASARIMCISI OLARAK KENDİMİZE ÖZGÜ İLETİŞİM, GÖRSEL VE SEMBOLİK DİLLERİ ÇOK ÇEŞİTLİ MALZEME VE UYGULAMALAR İLE BİRLEŞTİREREK ORTAYA MİMARİ ALANLA UYUMLU VE İŞLEVSEL YÖNLENDİRME TASARIM ÖRNEKLERİNİ ÇIKARMA HEDEFİNDEYİZ.

YÖNLENDİRME, İLETİŞİM GÖNDERİCİLER VE ALICILAR ARASINDA GERÇEKLEŞEN BİLGİ ALIŞVERİŞİDİR VE İLETİŞİM TASARIMI BU EYLEMİN HANGİ ARAÇLARLA VE NASIL YAPILMASI GEREKTİĞİNİ PLANLAR. İNSANLAR İLE MEKANLAR ARASINDAKİ İLETİŞİMİN DAHA İYİ SAĞLANMASI İÇİN YÖNLENDİRME TASARIMI, ÇEVRESEL TASARIM, TİPOGRAFİ VE TABELA TASARIMI KONUSUNDA OTİMSAN UZMANLAŞMIŞTIR.

LOGO HERHANGİ BİR ŞİRKETİN GRAFİK GÖRÜNTÜSÜNÜ SÜRDÜREN ÖNEMLİ DESTEKLERDEN BİRİ OLSA DA, NİTELİKLİ BİR BİNA İÇİN DİĞER MİMARİ UNSURLAR SENARYODA DAHA BASKINDIR. İYİ BİR YÖNLENDİRME TASARIMI BÜTÜNÜN KAVRAMSAL DUYGUSUNU ARTTIRMAYA YARDIMCI OLUR.

TABELALAR, YÖNLENDİRMELER, UYARI İŞARETLERİ, NUMARALANDIRMALAR, DUVAR DEKORLARI… BİR YAPININ İMAJINI BİRLEŞTİREREK ALGISINI PEKİŞTİRMEYE YARDIMCI OLAN BİLEŞENLERDİR.

GÖRÜNTÜYE GÜÇ VERMEK VE BU TAMAMLAYICI TİPOGRAFİK ÖĞELERİ GELİŞTİRMEK İÇİN TASARIMA ÖNEM VERİYORUZ. TASARIM AŞAMASI MİMARİ VE GRAFİK KAVRAMININ ORTAK OLGUNLAŞMA SÜRECİNİN BİR PARÇASINI OLUŞTURUR. TASARIM, FARKLI DEĞERLERLE OYNAMA VE UYUM SAĞLAMA OLANAKLARINI ARAŞTIRIR.  TASARIMDA, FORM, MALZEME, ÖLÇEKLENDİRME, KALINLIKLAR, TİPLER VE İLETİŞİMİNDE BÜTÜNÜN GÖRÜNTÜSÜNÜN YER ALDIĞI AİLENİN TİPOLOJİ VE GRAFİKLERİNİN SUNULDUĞU BAZI ÖRNEKLER BULUNMAKTADIR.

OTİMSAN OLARAK KULLANICI DOSTU, MİMARİ İLE UYUMLU VE ÇEKİCİ YÖNLENDİRME VE YOL BULMA TABELALARI TASARLAMAYI HEDEFLİYORUZ. ETKİLİLİK VE TASARIM EL ELE GİTMELİDİR.

İşimiz süreçleri kontrol etmek ve bilgileri açıkça sunmaktır. tabela ve yönlendirmeler müşterilerinizin deneyimini geliştirecektir.

Yönlendirme ve işaretlemeler yapı ile aynı dili konuşmalıdır.

Çevresel Grafık Tasarım, Yönlendirme, Yönlendirme tasarımı, Yön Bulma, İşaretler, tabela, uyarı işaretleri, tabela tasarımı, Bilgilendirme Tasarımları, Grafik Tasarım, İşaretleme Sistemleri, Yön Bulma Sistemleri, Mimari Grafik Tasarım, İç Mimari ve Grafik Tasarım, yolbulma, wayfinding, sign, signage, Çevresel Grafik Tasarım

İçeri

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları