Otimsan

Le meridien istanbul  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • Le meridien tabela
  • IMG_4651 kopya00000000000000000

Le meridien istanbul

Le meridien istanbul

Tabela üretimler Otimsan tarafından yapılmıştır.

Otimsan olarak nitelikli binaların görsel, tabela ve yönlendirmeleri için projelendirmeden montajına kadar çözümler sunuyoruz. Projenin büyüklüğüne göre kapsamlı bir proje paketi oluşturuyoruz.

Sizde hoteliniz için benzer bir çalışma isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Le meridien istanbul marriott

Etiler’de yer alan otel projesi 170 oda, toplantı salonları, balo salonu, barlar, restoranlar, spa ve fitness alanlarından oluşmaktadır. marriott

Le meridien istanbul marriott tabela ve yönlendirme tasarım ve uygulamaları marriott

Mimari alanların iyi bir şekilde gelişmesi için alan tasarımı önem taşır. Alan tanımlanması gereken bir mekandır ve eski çağlardan günümüze kadar geçen evrede hem kişisel hem toplumsal ilişkilerin içiçe geçtiği, kültürleri yansıtan alan tasarımları oluşmuştur. Günümüzde yönlendirme tasarımcısı kendine özgü iletişim, görsel ve sembolik dillerini çok çeşitli uygulamar ile birleştirerek ortaya kentsel ve mimari alanda görülen yönlendirme tasarım örneklerini çıkarmıştır.
Tasarımcılar ellerinde ki materyalleri ve tasarım güçlerini kullanarak mimari ve kentsel alanda projeler üretmeye başlamıştır. Bu yeni bir alan olan çevresel grafik tasarım kavramını yaratmıştır.

Yönlendirme, iletişim göndericiler ve alıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişidir ve iletişim tasarımı bu eylemin hangi araçlarla ve nasıl yapılması gerektiğini planlar. İnsanlar ile mekanlar arasındaki iletişimin daha iyi sağlanması için yönlendirme tasarımı, yeni bir açılım olan çevresel grafik tasarım ve tabela tasarımı konusu oluşmuştur. marriott

 

Le meridien istanbul tabela ve yönlendirme tasarımları marriot


Kutu Çevirme Giriş Yazısı,

Kutu çevirme giriş yazısı  paslanmaz metalden ( Paslanmaz metal, ısı, ışık, darbe gibi dış etmenlere dayanıklı yapısıyla tasarımın uzun yıllar boyunca kullanımına olanak sağlar)  üretilmektedir. Tasarım talep eden firmanın konseptine uygun olarak istenilen ebatlarda ve yazı karakterinde revize edilebilir. Çalışma konspte uygun olarak tasarım ekibimiz tarafından tasarlandıktan sonra, paslanmaz metal malzemeden, son teknolojiye sahip atölyelerimizde lazer kesim ( Lazer kesim, karbondioksit kesim tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek elde edilen ışın ile yapılan  kesim  biçimidir. Lazer kesim hatayı en aza indirme özelliğinin yanı sıra gerekli ekipmanlara sahip olunduğu takdirde zamandan da oldukça tasarruf sağlayan bir yöntemdir. Bu nedenle bulunduğumuz dönemde en çok tercih edilen kesim işlemidir.)  aracalığı ile kesilerek birleştirilmeye hazır hale getirilir. Montaja hazır hale gelen ürün ürün özel başlıklı gizli vidalara ile zemine sıfır olarak monte edilir.

 Bu ürün La Meridien Istanbul Etiler için Otimsan tarafından üretilmiştir.

TEKLİF AL

Referanslarımız

Çalıştığımız markalardan bazıları